Як перевозити дитячий візочок в літаку?

Якщо ви зібралися в подорож з дитиною, то Вас, скоріш за все, цікавить питання – як провезти коляску в літаку? Сьогодні ми хотіли б докладно вивчити це питання. Чи можна брати дитячу коляску в літак?

Так, можна. Залежно від типу і ваги коляски її перевезення здійснюється або в багажному відділі, або на борту літака.

Коляски з механізмом складання «книжка» завжди їдуть в багажному відділі. Ви здаєте її на стійці реєстрації та отримуєте на багажній стрічці, або у відділі для негабаритного багажу. Можете заздалегідь упакувати її в плівку, щоб вона не подряпалася або не забруднилася. Якщо коляска невелика, то на розсуд співробітників авіакомпанії та служби безпеки її можуть пропустити і до трапа літака.

Коляски з механізмом складання «тростина», як правило, забирають тільки біля трапа літака , тобто в аеропорту ви можете перебувати з нею.

Вимоги до колясок встановлює авіакомпанія. Найчастіше обмеження стосуються тільки її ваги – до 10 кг. Щоб коляску пропустили, зніміть з неї всі зайві деталі: капюшон, кошик або сітку. Коляска – тростина буде з вами до трапа літака, там її заберуть і помістять у вантажний відсік. Отримаєте її ви тільки по прильоту або в аеропорту пересадки. Де конкретно її видадуть, залежить від аеропорту, можуть у трапа, а можуть і у відділі негабаритного багажу.

У сам літак вас пропустять тільки з коляскою, яка складається до допустимих розмірів ручної поклажі – 55 см х 35 см х 25 см. При цьому, коляска повинна бути упакована в чохол. Якщо вашу коляску не пропустили, уточніть у співробітника авіакомпанії, чи надають вони коляски на прокат. Як правило, це платна послуга.