TRAVEL LEADERS UKRAINE ПРИЗНАЧУЄ НОВОГО ДИРЕКТОРА

ТОВ “Скай Тревел Холдинг”, що здійснює свою діяльність під брендом Travel Leaders Ukraine, провідна міжнародна компанія з надання послуг ділового туризму для корпоративних клієнтів, повідомляє про призначення Марини Лісовської  Директором компанії з 6 Вересня 2019 року.

“Маючи глибокі знання корпоративного ринку України та Грузії, Марина Лісовська  продемонструвала цілий ряд професійних досягнень. Це особистість із значним потенціалом і розвиненою відповідальністю, яка набула багатого досвіду працюючи в авіакомпаніях, та на міжнародних ринках протягом 23 років. Я вважаю, що збалансоване поєднання особистих якостей, професійного натхнення та міжнародного експертного досвіду, робить Марину саме тією людиною, яка скерує компанію на подальший розвиток та зростання” – сказала Валерія Луйк.

Коментуючи своє призначення, пані Лісовська  відзначила: “Я щиро вдячна за надану мені можливість і, одночасно, велику відповідальність за управління діяльністю однієї з провідних тревел менеджмент компаній в Україні. Впевнена, що очоливши талановиту команду, я зможу посилити позиції Travel Leaders Ukraine, привнести і реалізувати інноваційні підходи щодо реагування на зміни, які відбуваються на ринку та сприяти розвитку нашого бізнесу та бізнесу наших клієнтів”.