ОСВІТНІЙ СЕМІНАР “ДІЛОВІ ПОЇЗДКИ: ВИМУШЕНІ ВИТРАТИ ЧИ ІНВЕСТИЦІЇ У БІЗНЕС”

Ділові поїздки – це частина стратегії розвитку практично будь-якої компанії. Результати поїздок (підписані договори, нові партнери, ідеї та враження від конференцій і виставок, і т.п.) прямо впливають на прибутковість компаній. З іншого боку, настає момент, коли корпоративна тревел політика ідеально продумана, її дотримання контролюється, проведені успішні переговори з постачальниками, то як ще можна оптимізувати витрати на ділові поїздки?

Про це ми говорили з представниками провідних міжнародних та національних компаній в рамках семінару «Ділові поїздки: вимушені витрати чи інвестиції в бізнес?», організованого спільно з Американською Торгівельною Палатою.

Які процеси і технології дозволять істотно заощадити ресурс компанії і як досягти максимального показника повернення інвестицій на ділові поїздки Вашим компаніям? Яким чином надати нашим з Вами бізнес-мандрівникам максимальну свободу подорожувати і одночасно впевненість в тому, що, коли вони досягнуть місця призначення у них буде достатньо сил і натхнення для успішної реалізації мети своєї ділової поїздки? Ми готові поділитися своїми ідеями на наступних семінарах. 


Слідкуйте за анонсами на сторінці Facebook.