ОСІННІЙ БІЗНЕЗ СНІДАНОК TRAVEL LEADERS UKRAINE

14 листопада відбувся бізнес сніданок для клієнтів разом з нашими партнерами з 100 річними історіями KLM Royal Dutch Airlines та Hertz.

Під час сніданку гості познайомились з новим директором Travel Leaders Ukraine Мариною Лісовською та дізнались про нові можливості для співробітництва з брендом Тravel Leaders, отримали актуальну інформацію про переваги корпоративної програми лояльності BlueBiz авіакомпаній Air France-KLM та як вигідно орендувати авто з HERTZ.

 лотерея та призи від французького аутлета Vallee Village, мережі ресторанів Carte Blanche, авіакомпанії Air France-KLM та аеропорту Бориспіль. 

 Спеціальним гістем став головний редактор Boryspil Magazine Олексій Дідігуров, який до речі, знає все про тюльпани в Амстердамі та провів лотерею на розіграш сертифікату мережі ресторанів Carte Blanche та аеропорту Бориспіль.

В тому числі гості отримали призи від авіакомпанії Air France-KLM та сертификати французького аутлета Vallee Villag від Travel Leaders Ukrainе. 

Закінчували захід приємною творчою цікавинкою – малюванням на пластинках с часовим механізмом, що залишиться спогадом про такий приємний ранок.

Дякуємо всім партнерам за співпрацю! Фотозвіт заходу на нашій сторінці Facebook