МАУ вводить плату за посадочні талони

З 1 жовтня отримати посадковий талон на стійці реєстрації на власні регулярні рейси авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» можна буде тільки за додаткову плату. Нововведення торкнеться пасажирів економічного класу всіх середньомагістральних рейсів і рейсів усередині України.

Всі пасажири МАУ, включаючи пасажирів, які подорожують з дітьми або тваринами, дітей без супроводу, пасажирів з обмеженими фізичними можливостями або інвалідів, а також пасажирів, які перевозять зброю, можуть як і раніше скористатися безкоштовною опцією віддаленої реєстрації на рейс, вибравши один з наступних варіантів:

  1. Онлайн реєстрація на сайті або за допомогою мобільного додатку. Відкривається за 48 годин і закривається за 40 хвилин до вильоту за розкладом. Передбачає можливість самостійно вибрати місце в салоні з доступних на момент реєстрації.
  2. Автоматична реєстрація. Доступна пасажирам, що вказали в бронюванні квитка коректні паспортні та контактні дані і не зареєструвалися раніше, ніж за 12 годин до вильоту рейсів. Передбачає автоматичний вибір місця згідно типу тарифу і класу обслуговування.

За умови правильного внесення контактних і паспортних даних пасажири отримають на свою електронну адресу запрошення зареєструватися онлайн за 48 годин до вильоту. Після цього необхідно зайти на сайт за посиланням, вибрати місце, а потім або зберегти посадковий талон, або вибрати опцію відправки на електронну пошту. Талони необхідно роздрукувати або зберегти в портативний пристрій і пред’явити співробітнику контролю на авіаційну безпеку в паперовому або цифровому вигляді.

Починаючи з 1 жовтня, з пасажирів економічного класу власних регулярних середньомагістральних рейсів МАУ і рейсів усередині України, що не скористалися жодної з перерахованих можливостей і прийняли рішення отримати посадковий талон на стійці реєстрації в аеропорту вильоту, стягуватиметься додаткова плата в еквіваленті 10 євро в місцевій валюті .

«Ми прийняли і покроково реалізуємо програму оптимізації та автоматизації процесів обслуговування пасажирів, – зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька. – Переклад сервісів в цифрову площину дозволяє нам скоротити витрати на утримання стійок реєстрації та персоналу хендлінгових компаній в базовому і зовнішніх аеропортах, що, в свою чергу, відкриває перед нами нові можливості щодо зниження вартості квитків для пасажирів. Сподіваємося, мандрівники досить швидко звикнуть до нововведення, оцінять зручність і переваги віддаленої реєстрації і будуть витрачати на порядок менше часу на передпольотний формальності ».