SKY TRAVEL SPRING WORKSHOP

Клієнти можуть не пам’ятати, що ви сказали, але вони ніколи не забудуть те, що ви змусили їх відчути!

Саме про це йшла мова на тренінгу для співробітників Sky Travel, який відбувся 23 квітня в чудовому місці Platium Spa and Resort. Без сумніву, кожен з наших колег професіонал і знає свою роботу від А до Я, але немає межі досконалості! Командна робота, розмірковування та обговорення так чи інакше наводять на свіжі думки і дарують нові ідеї.

День минув на одному подиху з нашим прекрасним (в усіх відношеннях) тренером Оленою Сисоєвою з Консалтінгової Групи Алли Задніпровської “Живе Діло”, яка в черговий раз допомогла нам надихнутися і зміцнити не тільки свій статус професіоналів, а й команди залучених однодумців. Тепер ми готові не тільки надавати відмінний сервіс, але й дивувати та захоплювати найголовну людину в компанії – нашого Клієнта! 

Завдяки партнеру нашого заходу Air France KLM Group, найцікавіші ідеї нашої колеги Мар’яна Романько були винагороджені сертифікатом на переліт авіакомпаніями Air France та KLM, з чим ми ще раз вітаємо Мар’яну!

А в якості бонусу.. Ми провели незвичайний, пізнавальний, емоційний і позитивний день за містом в колі колег. А для командної роботи – це дуже важливо!