АСТАНА І АЛМАТИ: ПРОЖИВАННЯ ВІД 1$ З ПРОГРАМОЮ “СТОПОВЕР ХОЛІДЕЙЗ”

Подорожуєте ви транзитом, або ж просто вирішили відвідати Казахстан – у вас є чудова можлівість скористатися перевагами програми «Стоповер Холідейс» в Алмати і Астані, та забронювати собі номер в готелі зі сніданком від 1$ за першу добу проживання!

– 1 доба в 3-4 зірковому готелі
– сніданок
– трансфер з / в аеропорт

Ви також можете продовжити своє перебування в готелі, починаючі від 65 доларів.

Для того, щоб скористатися пакетом вам необхідно придбати авіа квиток в «Ейр Астана», та мінімум за 4 дні до прильоту в Алмати/Астану забронювати сам пакет. Повна вартість авіаквитків оплачується безпосередньо перед покупкою програми «Стоповер Холідейс».

 

Акційна пропозиція для пакету «Стоповер Холідейс» за 1$ доступна до 31 грудня 2018 р. та дійсна тільки для одного сегмента в бронюванні за першу добу проживання в готелі з урахуванням стандартного часу заїзду та виїзду.

 

Готелі, що приймають участь у програмі:

Алмати: Holiday Inn, Казахстан, Казжол, Ramada і Shera Park Inn

Астана: Ibis, Park Inn, Ramada Plaza, Казжол і Wyndham Garden

 

Програма «Стоповер Холідейс» доступна для транзитних пасажирів «Ейр Астани» (за винятком дітей без супроводу молодше 16 років), які подорожують в / з міжнародного напрямку через міста Астана / Алмати зі стикуванням мінімум 10 годин. Для того щоб скористатися перевагами пакету «Стоповер Холідейс», має бути здійснено не менше одного рейсу з авіакомпанією «Ейр Астана» (в / з Астани / Алмати).


За деталями пропозиції, а також для бронювання квитків та готелів звертайтеся, будь ласка, до Ваших персональних консультів: 
+38-044-490-65-93 / 94 
request@ua.hrgworldwide.com